Casa Nisa - La Flia Beachfront Luxury
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα Infinity | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Nisa - La Flia Beachfront Luxury Puerto Escondido με 4 υπνοδωμάτια είναι κοντά στα τουριστικά σημεία, όπως η Παραλία Punta Zicatela, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο.
Αυτό το κατάλυμα επίσης έχει θέα στη θάλασσα. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ντους. Στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες επίσης εξασφαλίζουν μια άνετη εμπειρία.
Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιούν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Cabane Resto, που είναι σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Η βίλα με 4 μπάνια επίσης απέχει 15 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Πουέρτο Εσκοντίντο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Puerto Surf2 χλμ.
- Cine Zicatela1,5 χλμ.
- B Surfer Surf School1,8 χλμ.
- Punta Zicatela1,9 χλμ.
- Puerto Surf Lessons1,9 χλμ.
- Mercado Alternativo La Punta2,1 χλμ.
- Moringa Fresh and Wild2,1 χλμ.
- ΠαραΛία Zicatela4,3 χλμ.
- Caja de Luz -casa 122,4 χλμ.
- Skydive Puerto Escandido4,3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Πουέρτο Εσκοντίντο12 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Πισίνα με θέα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Πουέρτο Εσκοντίντο από η Casa Nisa - La Flia Beachfront Luxury;
Η Casa Nisa - La Flia Beachfront Luxury απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Πουέρτο Εσκοντίντο. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Casa Nisa - La Flia Beachfront Luxury;
Η Casa Nisa - La Flia Beachfront Luxury δέχεται μόνο MasterCard, Visa και American Express. - ❓
Η Casa Nisa - La Flia Beachfront Luxury διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Nisa - La Flia Beachfront Luxury θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.